756 468 Kč
Nejnižší
628 308 Kč
Nejvyšší
875 988 Kč
63 039 Kč
Nejnižší
52 359 Kč
Nejvyšší
72 999 Kč
15 760 Kč
Nejnižší
13 090 Kč
Nejvyšší
18 250 Kč
3 152 Kč
Nejnižší
2 618 Kč
Nejvyšší
3 650 Kč
393,99 Kč
Nejnižší
327,24 Kč
Nejvyšší
456,24 Kč
Kolik vydělává Project controller v Zlín?
Pokud se podíváme na Project controller platové statistiky v České republice během 2. září 2026, reprezentovaný zaměstnanec vydělává 756 468 Kč; přesněji řečeno mzdová sazba je 63 039 Kč za měsíc, 15 760 Kč za týden nebo 393,99 Kč za hodinu. Podrobně jsme prozkoumali trh práce pro tuto profesi a odvodili průměrné hodnoty. Výše platu může velmi záviset na místě zaměstnání. Při odvozování průměrné mzdy je nejnižší roční mzda 628 308 Kč a nejvyšší sazba 875 988 Kč.
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice v Zlín
10 nejlépe placených míst pro Project controller v České republice
Průměrný plat pro Project controller v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice v Zlín
10 nejlépe placených míst pro Project controller v České republice
Průměrný plat pro Project controller v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice v Zlín
10 nejlépe placených míst pro Project controller v České republice
Průměrný plat pro Project controller v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice v Zlín
10 nejlépe placených míst pro Project controller v České republice
Průměrný plat pro Project controller v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice v Zlín
10 nejlépe placených míst pro Project controller v České republice
Průměrný plat pro Project controller v jednotlivých regionech
Potřebujete údaje o mzdách pro svůj průzkum?
Pro úplné informace kontaktujte náš tým.*
Project controller platy v Zlín Časté dotazy
Jaký je nejvyšší plat pro Project controller v Zlín?
Nejvyšší mzda za Project controller v Zlín závisí na mnoha faktorech. Podle našeho průzkumu si tento typ specialistů v Zlín může vydělat až 875 988 Kč.
Jaký je nejnižší plat pro Project controller v Zlín?
Podle našeho průzkumu minimální mzda pro tuto pozici v Zlín je 52 359 Kč. Platy se liší v závislosti na délce praxe a úrovni vzdělání.
Kolik peněz si mohu vydělat jako Project controller za měsic v Zlín?
Průměrný měsíční příjem na této pozici v Zlín se liší v závislosti na zkušenostech, kvalifikaci a dalších faktorech. Každopádně můžete očekávat, že si měsíčně vyděláte kolem 63 039 Kč.
Kolik peněz si mohu vydělat jako Project controller za hodinu v Zlín?
V průměru si tito specialisté v Zlín vydělají přibližně 393,99 Kč za hodinu. Tato částka se liší v závislosti na konkrétních zkušenostech a dovednostech Project controller.
Které lokality jsou nejlepší pro Project controller?
Seznam krajů s nejlepšími platy zahrnuje Zlín.Pokud si chcete najít dobře placenou práci, první 3 kraje s nejvyššími mzdami za tuto profesi jsou Z domova; Uherské Hradiště; Ostrava.
Kde byly tyto údaje pořízeny?
Abychom mohli sestavit aktuální statistické informace, zjišťovali jsme na 10 skutečné platy a reálné mzdy v celé zemi. Kromě toho jsou na portálu Jooble k dispozici 78 existující volná pracovní místa. Odhady platů byly sestaveny z aktuálních a co nejpodrobnějších údajů o výši platů odvozených z aktuálních nabídek práce.
* Mějte prosím na paměti, že všechny údaje o platech jsou přibližné a vycházejí z údajů poskytnutých společnosti Jooble třetími stranami, včetně externích odkazů, webových stránek a služeb. Minimální mzda se může lišit podle jednotlivých oborů.