1 126 932 Kč
Nejnižší
1 105 908 Kč
Nejvyšší
1 173 588 Kč
93 911 Kč
Nejnižší
92 159 Kč
Nejvyšší
97 799 Kč
23 478 Kč
Nejnižší
23 040 Kč
Nejvyšší
24 450 Kč
4 696 Kč
Nejnižší
4 608 Kč
Nejvyšší
4 890 Kč
586,94 Kč
Nejnižší
575,99 Kč
Nejvyšší
611,24 Kč
Kolik vydělává It security v České republice?
Pokud se podíváme na It security platové statistiky v České republice během 16. října 2026, reprezentovaný zaměstnanec vydělává 1 126 932 Kč; přesněji řečeno mzdová sazba je 93 911 Kč za měsíc, 23 478 Kč za týden nebo 586,94 Kč za hodinu. Podrobně jsme prozkoumali trh práce pro tuto profesi a odvodili průměrné hodnoty. Výše platu může velmi záviset na místě zaměstnání. Při odvozování průměrné mzdy je nejnižší roční mzda 1 105 908 Kč a nejvyšší sazba 1 173 588 Kč.
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice
4 nejlépe placených míst pro It security v České republice
Průměrný plat pro It security v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice
4 nejlépe placených míst pro It security v České republice
Průměrný plat pro It security v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice
4 nejlépe placených míst pro It security v České republice
Průměrný plat pro It security v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice
4 nejlépe placených míst pro It security v České republice
Průměrný plat pro It security v jednotlivých regionech
Nejvyšší platy 10 pro odpovídající pracovní pozice
4 nejlépe placených míst pro It security v České republice
Průměrný plat pro It security v jednotlivých regionech
Potřebujete údaje o mzdách pro svůj průzkum?
Pro úplné informace kontaktujte náš tým.*
It security platy v České republice Časté dotazy
Jaký je nejvyšší plat pro It security v České republice?
Nejvyšší mzda za It security v České republice závisí na mnoha faktorech. Podle našeho průzkumu si tento typ specialistů v České republice může vydělat až 1 173 588 Kč.
Jaký je nejnižší plat pro It security v České republice?
Podle našeho průzkumu minimální mzda pro tuto pozici v České republice je 92 159 Kč. Platy se liší v závislosti na délce praxe a úrovni vzdělání.
Kolik peněz si mohu vydělat jako It security za měsic v České republice?
Průměrný měsíční příjem na této pozici v České republice se liší v závislosti na zkušenostech, kvalifikaci a dalších faktorech. Každopádně můžete očekávat, že si měsíčně vyděláte kolem 93 911 Kč.
Kolik peněz si mohu vydělat jako It security za hodinu v České republice?
V průměru si tito specialisté v České republice vydělají přibližně 586,94 Kč za hodinu. Tato částka se liší v závislosti na konkrétních zkušenostech a dovednostech It security.
Které lokality jsou nejlepší pro It security?
Seznam krajů s nejlepšími platy zahrnuje České republice.Pokud si chcete najít dobře placenou práci, první 3 kraje s nejvyššími mzdami za tuto profesi jsou Praha; Plzeň; Břeclav.
Kde byly tyto údaje pořízeny?
Abychom mohli sestavit aktuální statistické informace, zjišťovali jsme na 117 skutečné platy a reálné mzdy v celé zemi. Kromě toho jsou na portálu Jooble k dispozici 129 existující volná pracovní místa. Odhady platů byly sestaveny z aktuálních a co nejpodrobnějších údajů o výši platů odvozených z aktuálních nabídek práce.
* Mějte prosím na paměti, že všechny údaje o platech jsou přibližné a vycházejí z údajů poskytnutých společnosti Jooble třetími stranami, včetně externích odkazů, webových stránek a služeb. Minimální mzda se může lišit podle jednotlivých oborů.