Omlouváme se, ale během zpracování Vašeho požadavku došlo k nečekané chybě. Zkuste to prosím znovu později.

Práce Stavbyvedoucí Prachatice, Jihočeský kraj

1-3 z 3 Výsledky

Prachatice, Jihočeský kraj

29000 Kč
 ...Volné místo stavbyvedoucí ve společnosti Dřevostavby Stachy s.r.o. . Pracoviště se nachází na adrese Stachy. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 29 000 Kč . Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené...
před měsícem

JOSTRA cz spol. s r.o.  -  Prachatice, Jihočeský kraj

Informace poskytne pan Josef Trázník, tel.: 602 138 727, případně paní Věra Zlochová, tel. 388 428 163. Zaměstnavatel vyplácí ke mzdě odměny ze staveb K dispozici služební telefon a auto Výplata diet Zaměstnavatel nabízí ubytování

Dřevostavby Stachy s.r.o.  -  Prachatice, Jihočeský kraj

Náplň práce: dozor na stavbě /výstavba budov, terénní úpravy, betonáže/ Zaměstnanecké výhody: vlastní auto, telefon Podmínka : minimálně 5 let praxe. Kontakt: Králová Milena, tel.: 606164590, e-mail: ****@*****.***