Práce Prodavač Vysočany, Praha

1-3 z 3 Výsledky

ELIT CZ, spol. s r.o.  -  Vysočany, Praha
JSI NADŠENCEM DO AUT A MOTOREK? Baví Tě komunikovat s lidmi? Máš zkušenosti s prodejem nebo ho chceš zkusit? Přemýšlíš, jaké by to bylo stát se členem našeho prodejního týmu plného sympatických kolegyň a kolegů? Líbilo by se ti být odměňován/a podle Tvé vlastní aktivity...
Před 4 dny
REAL JOB s.r.o.  -  Vysočany, Praha
Náplň práce : prodejce kuchyní je součástí prodejního úseku obchodního domu a aktivně se podílí na plnění strategických cílů, zodpovídá za čistotu a reprezentativnost kuchyňského studia, reklamu, dobré jméno firmy a v neposlední řadě i za tržby, připravuje grafické zpracování...
Před 21 dnem
REAL JOB s.r.o.  -  Vysočany, Praha 17000 - 19000 Kč
Máte rádi dřevo a nábytek, jste komunikativní a hledáte stálé zaměstnání s dobrým platovým ohodnocením? Pak hledáme právě Vás! Pro naši pobočku obchodního domu s nábytkem a bytovými doplňky MÖBELIX, hledáme šikovné prodejce do oddělení nábytku na plný úvazek. Místo výkonu...
Před 26 dny