Práce Pokojská Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

1-4 z 4 Výsledku

Zveřejněno

Všechny dny

Mzda

Pracovní vztah

Vzdálenost od města

24 kilometry

lokalita

Podobné dotazy:

Jiné dotazy:

Freelance inzeráty:

Zobrazit

R

R

R

? Dolní Břežany, okres Praha-západ, Středočeský kraj

Olivův pivovar

gastrojobs.cz   -  Před 2 dny  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

Náplň práce: Úklid restaurace a penzionu Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, slušnost. Preferujeme počítačové znalosti: Internet, Nabízíme: Stálou práci 4-5 h /den v příjemném moderním prostředí. >>

? Radíč, okres Příbram, Středočeský kraj

Úřad práce

inwork.cz   -  před měsícem  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

 ...Informace Pozice: pokojská Přijmeme pokojskou se znalostí angličtiny, požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu, smysl pro detail, pečlivost. Po zapracování možnost bonusů. Pracovní doba je proměnlivá. Nástup možný ihned. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč Kontakt...  >>

11000 - 15000 Kč/hod

CHATEAU RADÍČ s.r.o.

Plný úvazek

pracomat.cz   -  Před 4 dny  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

Pozice: pokojská Přijmeme pokojskou se znalostí angličtiny, požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu, smysl pro detail, pečlivost. Po zapracování možnost bonusů. Pracovní doba je proměnlivá. Nástup možný ihned. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč Kontakt:Šícha Jan...  >>

? Beroun

H & Hotels s.r.o.

volnamista.cz   -  Před 25 dny  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

Přijme Romantický hotel Mlýn Karlštejn,standardní smlouva,pracovni doba 8 hod denně,možnost ubytování v místě zdarma,nástup dle dohody. >>

R

R

R

Freelance - Práce bez stálého pracovního úvazku, dočasné, vzdálené zaměstnání

Zobrazovat nabídky freelance
Feedback

Jsme si ukázali pracovní nabídku z tohoto města, protože toto město se nachází ve vzdálenosti do 24 kilometry od Vámi zvoleného města.