Výsledky vyhledávání: 6 pracovních nabídek

48000 Kč

Servisní mechanik Informace o pracovním místě Pro jednoho z předních světových dodavatelů stavební techniky hledáme posilu do týmu techniků pro servisní výjezdy. Vaším revírem budou východní Čechy, Vašimi zákazníky pak stavební společnosti různého rozsahu. Pokud...
Doporučené

Manpower

Hradec Králové
Před 9 dny
Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu ****@*****.*** nebo osobně po domluvě. Místo výkonu práce: Lipovka 130. Náplň práce: montáž podkomponentů pro automotive.
Doporučené

LordMax s.r.o.

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Před 5 hodinami

10000 Kč

Společnost Pavel Pop hledá vhodného kandidáta na pozici Odborný administrativní pracovník / odborná administrativní pracovnice.
Doporučené

Pavel Pop

Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
Před 15 dny

25000 Kč

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ - dočasné přidělení zaměstnanců k uživateli Adient Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Kvasiny. Kontakt telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem na adresu ****@*****.***. Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost...
Doporučené
Docasne práce
HPP
Manuální práce
S ubytováním
Směnný provoz

Labour Progress s.r.o.

Solnice, Královéhradecký kraj
před měsícem

30 - 37000 Kč

Náplň práce: ~Zámečnické a montážní práce na dílně ~Práce na 1 směnu s volnými víkendy ~Kontrola finálního produktu Nabízíme: ~Moderní pracovní prostředí ~Stabilní zázemí zahraniční společnosti ~Fajnová atmosféra na pracovišti v rámci menší společnosti rodinného...
Doporučené
1 směna

Agentura Top Talent s.r.o.

Před 26 dny
AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ - dočasné přidělení zaměstnanců k uživateli Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Lipovka. Kontakt e-mailem na adresu ****@*****.***. - montážní práce
Doporučené

PowerJob s.r.o.