Práce Logistik Vysočany, Praha

1-3 z 3 Výsledky

Grafton Recruitment  -  Vysočany, Praha 22000 - 30000 Kč
Popis pozice: Máte zkušenosti v oblasti výroby a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám pošlete svůj životopis! Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby. Co vše budete mít na starosti? * Zajistit plynulou výrobu a efektivní využití...
Před 7 dny
Popis pozice: Hledáme zkušené operátory výroby! Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, nástup kdykoliv dle domluvy a širokou nabídku benefitů. Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby. Vaší náplní práce bude: * Zajistit plynulou výrobu a efektivní...
Před 33 minutami
Grafton Recruitment s.r.o.  -  Vysočany, Praha
Máte zkušenosti v oblasti výroby a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám pošlete svůj životopis!Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.Co vše budete mít na starosti?* Zajistit plynulou výrobu a efektivní využití výrobní linky * Přestavbu ...
Před 5 dny