Pomocná síla do kuchyně

Nová

Restaurace PERLA s.r.o.

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně na turnusový provoz. Střídání s druhou směnou. Strava v rámci pracovní doby. Výdělek 20.000 Kč.

České Budějovice

Před 2 dny

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNĚ

20000 Kč

Hanna Lyakh

 ...Kvilda č.p.34, Hospoda U Krámu Kontaktní osoba: Hanna Lyakh tel. (***) ***-****, ****@*****.*** Požadavky: pracovitost, spolehlivost, flexibilita, práce zahrnuje i úklid restaurace, mytí Zaměstnanecké výhody. ubytování, strava zdarma Způsob prvního kontaktu: telefonicky

Praha

Před 15 dny

PRACOVNÍK ÚKLIDU/POKOJSKÁ - POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

22000 Kč

Stanislav Mádl - Váš vinař s.r.o.

29.6/28.5.2020 - úklid pokojů a prostor hotelu, pomoc s přípravou jídel, mytí nádobí. I ZŠ, i bez praxe. Dělené směny - týden ranní/ týden odpolední. KONTAKT: Mádlová Věnceslava Ing., tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.***Místo výkonu práce: Velké Bílovice

Pardubice

Před 15 dny

15000 - 20000 Kč

Michal Friedrich

Pomocná síla v kuchyni a u nádobí, škrábání brambor, úklid kuchyně. Pracovní poměr lze i na dohodu - brigáda.Nabízíme: ubytování, strava zdarmaKontakt: telefonicky (***) ***-****

Kořenov, Liberecký kraj

Před 7 dny

Pomocná síla v kuchyni - úklid

10000 - 15000 Kč

Aneta Bukovská

Úklid restaurace a pomocná síla v kuchyni.Nabízíme stravu zdarma.Telefonický nebo e-mailový kontakt.

Bělá nad Radbuzou, Plzeňský kraj

Před 12 dny

Pomocná síla do kuchyně - Ostatní

Nová

Jiří Vinecký

Informace Mytí nádobí v kuchyni a úklid pokojuProvozovna Frymburk (kousek od Lipna nad Vltavou.Co od vás očekávámeCo vám nabízímeUbytování zdarma

Před 5 dny

Pomocná síla v kuchyni

100 Kč/hod

Jan Větrovský

Pomocná síla do kuchyně a úklid restaurace, brigádně 100,- KČ NA HODINU.Jedná se o pravidelnou brigádu a to o víkendu každých 14 dní sobotu a neděli. Platné od 4.7.2020.

Praha

Před 7 dny

20000 Kč

SUF Trade, s.r.o.

První kontakt e-mailem, telefonicky ( 9:00 - 14:00) nebo osobně (Těšany 36 - po domluvě)Pracovní doba 2:00 -10:30, čištění zeleniny, obsluha kuchyňských zařízení, úklid Zaměstnanecké výhody: obědy, možnost ubytováníMísto výkonu práce: Těšany 36, Těšany 664 54

Těšany, Jihomoravský kraj

Před 19 dny

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

6984 Kč

René David

A11 z:2/7/2020 a:30/7/2020Pomocná síla v kuchyni.Nabízíme:- stravu, nápoje, oblečení.Kontakt osobně v čase 10:00-12:00 hod., emailem.

Pardubice

Před 17 dny

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

15000 Kč

Bohema travel spol. s r.o.

NABÍZÍME: ubytování pro zaměstnancePracoviště: Hotel Na Stráži, Hojsova Stráž č.p. 78Kontakt: Brabencová Jaroslava, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.***

Praha

Před 13 dny

Pomocná síla, úklid, kuchyně

25000 Kč

Ing. Radovan Sochor

Adresa pracoviště: Pivní hotel a wellness, náměstí Augustina Němejce č.p. 416, NepomukPožadujeme: praxi v oboru podmínkouNabízíme: možnost ubytování v hotelu zdarmaPro první kontakt zašlete CV na email: ****@*****.***

Pardubice

Před 7 dny

Úklid a pomocná síla v kuchyni

15000 Kč

TYPOS BAR s.r.o.

NÁPLŇ PRÁCE: úklid a pomocná síla v kuchyni, mytí nádobí, drobné pomocné práceKONTAKT: e-mailem

Domažlice, Plzeňský kraj

Před 7 dny

14600 - 17500 Kč

GTH catering a.s.

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha myčky, úklid pracoviště, pomocné prácePOŽADAVKY: pracovitost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz a čistý trestní rejstříkNABÍZÍME: zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity, práce na HPP, pracovní doba PO - PÁ...

Pardubice

Před 7 dny

Nová

135 Kč/hod

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - pomocné práce, příprava příloh, mytí nádobí, možnost ubytování

Před 8 dny

Nová

35000 Kč

Jiří Holeček

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - spolehlivost , ubytování zajištěno

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Před 3 dny