Práce Recepční Modřany

1-2 z 2 Výsledky

Zveřejněno

Všechny dny

Mzda

Pracovní vztah

Podobné dotazy:

Jiné dotazy:

Zaměstnavatelé

Freelance inzeráty:

Zobrazit

R

R

R

Mikrotechna Praha, a. s.

jobdnes.cz   -  Před 17 dny  -   [ Více ]   -   [ Uložit nabídky práce ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

Mikrotechna Praha, a. s. Pro naše business centrum v Modřanech hledáme zaměstnance na pozici recepční - strážný. Recepční - strážný referenční číslo: 924BE518 | aktuálnost: 23. 11. 2016 Recepční a strážní služba v administrativním areálu - v pracovní době obsluha...  >>

Alena Šrámková

jenprace.cz   -  před měsícem  -   [ Více ]   -   [ Uložit nabídky práce ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

NÁPLŇ PRÁCE: • poskytování informací návštěvníkům objektu, • přepojování telefonních hovorů, • registrace osob vstupujících do objektu a dohled nad vstupem osob do objektu • vyřizování požadavků návštěvníků na drobné služby (taxi apod.) a požadavky nájemců objektu na opravy... >>

R

R

R

Freelance - Práce bez stálého pracovního úvazku, dočasné, vzdálené zaměstnání

Zobrazovat nabídky freelance
Feedback