Výsledky vyhledávání: 3 pracovních nabídek

Popis Hledáte pracovní příležitost, kde můžete uplatnit již nabyté zkušenosti? Jste flexibilní a když vás potřebují v jiném kraji, neváháte dorazit na místo a provést potřebnou revizi? Neváhejte nás kontaktovat, protože my pro vás práci máme! Hledáme  revizního...
Doporučené
HPP
Na dobu neurčitou
Plný úvazek
Flexibilní pracovní doba

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Hradec Králové
Před 3 dny
- Náplň práce: samostatné vedení projektů v CADu (vzduchotechnika, voda, kanalizace, elektroinstalace) - V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail pracovní poměr od: 01.04.2024, mzda: 33000 Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce...
Doporučené
Pracovní poměr
Před 1 dnem

33000 Kč

- Náplň práce: samostatné vedení projektů v CADu (vzduchotechnika, voda, kanalizace, elektroinstalace) - V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail Požadujeme: minimální požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Nabízíme: mzda...
Doporučené
HPP
Směnný provoz
1 směna

Digitronic CZ s.r.o.

Před 3 dny