Práce Zedník Tlučná, Plzeňský kraj

1-20 z 78 Výsledky

KEN - STAV s.r.o.  -  Zbůch, Plzeňský kraj 18000 Kč
Místo výkonu práce: Luční 56, Zbůch Způsob prvního kontaktu: telefonicky
před měsícem
Úřad práce  -  Plzeň 27000 Kč
Informace Nabídka práce Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) v obci/městě: Plzeň nástup od: 2018-01-22 požadované minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Před 5 dny
RAILSTAV, s.r.o.  -  Plzeň 22000 - 26000 Kč
Požadujeme: výuční list (obor zedník), může být i absolvent - praxe jako zedník vítána, řidičský průkaz skupiny B. Náplň práce: zednické práce. Zaměstnanecké výhody: cílové prémie
Před 12 dny
Florian servis s.r.o.  -  Lužany, Plzeňský kraj 12200 Kč
ŘP sk. B nutný, způsob prvního kontaktu: telefonicky.
Před 16 dny
iSV projekt s.r.o.  -  Stod, Plzeňský kraj 20000 - 25000 Kč
ŘP sk. B PODMÍNKOU!, způsob prvního kontaktu: telefonicky. Místo výkonu dle zakázek, počátek pracovního výkonu ve Stodě.
Před 16 dny
VOPA-STAV, s.r.o.  -  Chotěšov, Plzeňský kraj 15000 - 20000 Kč
Práce v Plzni a v Praze, úkolová mzda, min. 5 let praxe, výhodou proškolení v nových technologiích s dokladem.
Před 16 dny
External stavby - družstvo  -  Plzeň 12200 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe min. 9 let Osobní návštěvy pouze úterý od 10 do 12 hodin, jinak nutný telefonický kontakt předem.
Před 18 dny
CCL s.r.o.  -  Plzeň 23000 - 32000 Kč
Náplň práce: Zednické začištění oken, drobné stavební úpravy, pomocné práce při montáži oken. Praxe v oboru na obdobné pozici NUTNOU PODMÍNKOU !! Požadujeme: - zručnost - znalost práce s elektrickým nářadím - komunikační schopnosti - slušné chování a vystupování - samostatnost...
Před 16 dny
WH STAWO Přeštice s.r.o.  -  Přeštice, Plzeňský kraj 100 Kč/hod
Místo výkonu Přeštice nebo Plzeň a nejbližší okolí.
Před 16 dny
OZ Trading, s.r.o.  -  Dobřany, Plzeňský kraj 13400 Kč
Místo výkonu Dobřany. Zedník s výuním listem v oboru, předchozí praxe nutná. Telefonický kontakt ve všední dny od 8:00 do 15:00.
Před 19 dny
Plzeň
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Fest hf, s.r.o. - plzeňský prazdroj, a.s., U Prazdroje, č.p. 64, 301...
Před 5 dny
METALŠPRIC PLZEŇ s.r.o.  -  Plzeň 15000 - 30000 Kč
Životopis zasílejte na e-mail: ****@*****.*** Vyučen v oboru zedník, praxe výhodou, možno i absolventy, ŘP sk. B výhodou. Nabízíme: k platu prémie - bonusový systém.
Před 18 dny
Úřad práce  -  Plzeň 25000 - 30000 Kč
Informace Král Pavel, tel.: 739 878 533 (9-17h), e-mail: ****@*****.***
Před 17 dny
BERGER BOHEMIA a. s.  -  Plzeň 20000 - 23000 Kč
Požadujeme: -praxi v oboru -spolehlivost -zdravotní způsobilost
Před 19 dny
Západočeská stavební společnost, s.r.o.  -  Holýšov, Plzeňský kraj 18000 Kč
Práce v Plzeňském kraji.
Před 19 dny
PROFISTAV Plzeň s.r.o.  -  Plzeň 17000 Kč
Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Před 19 dny
SLÁDEK - VÝROBA s.r.o.  -  Tlučná, Plzeňský kraj 15000 - 25000 Kč
2 roky praxe v zateplování budov
Před 19 dny
Kontakt: Jeslínková Barbora, tel.: 378 777 241, e-mail: ****@*****.*** Místo výkonu práce: Stavby Berger Bohemia - celá ČR Požadujeme: - praxi v oboru - zdravotní způsobilost - spolehlivost - znalost ukrajinského jazyka výhodou
Před 19 dny
TURMALIN s.r.o.  -  Plzeň 12200 - 14000 Kč
Místo výkonu práce: stavby v ČR Požadujeme: - SŠ vzdělání stavebního charakteru - Bezúhonnost - Dobrý zdravotní stav - Fyzická a psychická způsobilost - Ruština nebo ukrajinština výhodou (pro komunikaci na pracovišti)
Před 22 dny
Plzeň
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: výuční list (obor zedník), může být i absolvent - praxe...
Před 12 dny

Jsme si ukázali pracovní nabídku z tohoto města, protože toto město se nachází ve vzdálenosti do 24 kilometry od Vámi zvoleného města.