Omlouváme se, ale během zpracování Vašeho požadavku došlo k nečekané chybě. Zkuste to prosím znovu později.

Práce Zedník dlaždič okres České Budějovice

1-20 z 104 Výsledky

DLAREZA s.r.o.  -  Borek, Jihočeský kraj

15000 - 30000 Kč
Hledáme pracovníky na pokládku zámkových a kamenných dlažeb v Jihočeském a Středočeském kraji. Předem nutno telefonicky sjednat schůzku. .
Před 19 dny

PSP CB s.r.o.  -  Hrdějovice, Jihočeský kraj

15000 Kč
Místo výkonu práce: Na Návsi 1, Hrdějovice 373 61, stavby po celé ČR praxe vítána, možnost ubytování, k platu prémie
Před 19 dny

Sádrokartony Vacikar s.r.o.  -  Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

20000 Kč
Kontakt telefonicky, e-mail nebo osobně po předchozí domluvě. Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Základní + praktická škola Nabízíme: adresa pracoviště: Horní 119, 37341 Hluboká nad Vltavou mzda (plat): 20 000 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny...
Před 25 dny

OSMI-STAV s.r.o.  -  České Budějovice

14900 Kč
Výhoda řidičský průkaz skupiny B,trestní bezúhonnost,spolehlivost,samostatnost, praxe v oboru 5 let.

Sádrokartony Vacikar s.r.o.  -  České Budějovice

20000 Kč
Pomocné práce na stavbě

20000 Kč
Kontakt telefonicky, e-mail nebo osobně po předchozí domluvě.
Před 25 dny

Stavitelství Skalice s.r.o.  -  Štěpánovice, Jihočeský kraj

18000 Kč
Místo výkonu práce: Štěpánovice 263 Práce v Jihočeském kraji. Požadavky: ŘP"B" Prac. smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení V případě zájmu nutno sjednat telefonicky schůzku - volat v době 8:00 - 11:00 hod. Prac. doba od 6:30 hod.
Před 14 dny

Jan Pečman  -  Trhové Sviny, Jihočeský kraj

18000 Kč
HPP nebo i brigáda, práce v okolí Trhových Svinů, případně jižní Čechy, vyučení ve stavebním oboru nebo praxe
Před 14 dny

BIFA spol. s r.o.  -  České Budějovice

15000 Kč
Náplň práce: stavební zednické práce Nabízíme: stravenky
Před 14 dny

Stavební firma aBM s.r.o.  -  České Budějovice

18000 Kč
Místo výkonu práce: Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice zednické a btonářské práce v rámci Jihočeského kraje
Před 14 dny

ASARKO s.r.o.  -  Jivno, Jihočeský kraj

14900 - 18000 Kč
Zednické práce na zakázkách firmy Asarko v Jihočeském kraji, zpět návrat na sídlo firmy - Jivno 101, Rudolfov, 373 71.
Před 14 dny

STAV CB, s.r.o.  -  Hosín, Jihočeský kraj

Nabízíme: stravenky
Před 14 dny

invida s.r.o.  -  České Budějovice

18000 - 30000 Kč
ŘP. sk.B
Před 14 dny

VK - STAV s.r.o.  -  České Budějovice

19000 - 24000 Kč
České Budějovice a okolí.
Před 14 dny

CB-STAV, spol. s r.o.  -  České Budějovice

13500 - 15000 Kč
praxe v oboru, pracovitost, bezúhonnost, svědomitost, samostatnost, řidičské oprávnění sk. "B" výhodou
Před 14 dny

Ing. Vítězslav Toman  -  Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj

25000 Kč
Místo výkonu práce: Přívozní 488, Týn n. Vlt. V případě potřeby práce v turnusech (vzdálenější stavby). Nutný ŘP sk. B, alespoň 3 roky v zednické profesi nebo blízkých stavebních řemesel (omítky, sádrokartony, dlažby, obklady apod.) Nabízíme: firemní mobilní telefon...
Před 14 dny

Union Grid s.r.o.  -  České Budějovice

18000 - 25000 Kč
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení; ŘP - skupina B, případně C výhodou, ČJ základní komunikace, práce s mechanizací ( nakladač, minirýpadlo)
Před 14 dny

Jan Krška  -  Dolní Bukovsko, Jihočeský kraj

14900 Kč
Místo výkonu práce: Růžová 282, Dolní Bukovsko, 373 65 vyučen nebo praxe v oboru, stavební práce realizované v celé ČR
Před 14 dny

DUDYSTAV s.r.o.  -  České Budějovice

18000 Kč
Vyučen, praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe. Práce v rámci Jihočeského a Středočeského kraje.
Před 14 dny

JSP Group s.r.o.  -  České Budějovice

16500 - 21000 Kč
min. 2 roky praxe, spolehlivost, šikovnost, časová flexibilita, ŘP sk. B výhodou, kontakt telefonicky Po-Pá 7:00-16:00 hod. nebo e-mailem
Před 14 dny