Práce Zdravotnictví Vsetínsko

1-4 z 4 Výsledky

Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava  -  Vsetínsko
Ovládáte angličtinu a japonštinu? Potřebujete získat praxi v prosperující společnosti s mezinárodním přesahem? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Hledáme kandidáta na pozici: ASISTENT/KA SE ZNALOSTÍ JAPONŠTINY * zaškolení * příspěvek na stravování * možnost...
Před 8 dny
Liptál, Zlínský kraj
Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ce. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Jedná se o třídění dokladů, třídění a evidenci pošty...
Před 1 dnem
Úřad práce  -  Liptál, Zlínský kraj 14000 - 20000 Kč
Informace Náplň práce: zpracování a navádění objednávek do systému, zpracování tras vozidel, fakturace, zpracování a evidence tabulek (Excel). požadavky: min. dobrá znalost Excelu, časová flexibilita, ochota pracovat v open office, znalost účetnictví výhodou.
Před 16 dny
Auxilium o.p.s.  -  Hošťálková, Zlínský kraj 17000 - 20000 Kč
 ...ukončení pracovního poměru: 31. 07. 2018 Další důležité informace o nabídce práce: počet volných pracovních míst: 1 datum zveřejnění nabídky práce: 25. 07. 2017 jméno zaměstnavatele: Auxilium o.p.s., IČ: 02083825 profese: Speciální pedagogové obor: Zdravotnictví
Před 24 dny