Práce Referent Semtín, Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj

1-2 z 2 Výsledku

Zveřejněno

Všechny dny

Mzda

Pracovní vztah

Podobné dotazy:

Jiné dotazy:

Zaměstnavatelé

Freelance inzeráty:

Zobrazit

R

R

R

FORCORP GROUP spol. s r.o.

prace-jobcity.cz   -  před měsícem  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

Detail pozice: VEDOUCÍ ZAKÁZKY Pracoviště: Semtín č.p. 103, Pardubice. Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B- aktivní řidič! Zkušenosti s vedením týmu lidí - PODMÍNKOU. Znalost problematiky zaměstnávání osob se zdravotním postižením... >>

Semtín, Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj

prace-jobcity.cz   -  Před 22 dny  -   [ Více ]   -   [ Uložit inzerát ] [ Smazat ] [ Zobrazit uložené pracovní nabídky ]

 ...Náplň práce: rozvoz zboží a úklidového vybavení, odvoz zaměstnanců na pracoviště, vedení skladové evidence. Podpora a asistence pro referenta. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti...  >>

R

R

R

Freelance - Práce bez stálého pracovního úvazku, dočasné, vzdálené zaměstnání

Zobrazovat nabídky freelance
Feedback