Práce Prodejce Vnitřní Město, Písek, okres Písek, Jihočeský kraj

1-3 z 3 Výsledky

SAM 73 APPAREL s.r.o.  -  Vnitřní Město, Písek, okres Písek, Jihočeský kraj 15000 - 20000 Kč
Do nově otevírané prodejny Sam73 (v průběhu ledna) hledáme prodejní asistenky. Pracovní náplň: prodej oblečení (pro sport a volnočasové aktivity) Prodejní doba: po - pá 9.00 až 17.00 hod. Nabízíme: dle domluvy možnost práce i na zkrácený úvazek; víkendy volné;...
před měsícem
CZECH FOTO s.r.o.  -  Vnitřní Město, Písek, okres Písek, Jihočeský kraj 16400 Kč
Náplň práce: - vedení prodejny, prodej zboží, zhotovení a výroba fotografií. Pracovní doba: 8:30 - 17:00 hod. PP na 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: - svědomitost, pečlivost. samostatnost, zodpovědnost, ogranizační schopnosti. Jedná se o PP na...
Před 17 dny
TRIVIN spol. s r.o.  -  Vnitřní Město, Písek, okres Písek, Jihočeský kraj 20000 Kč
- práce na pokladně a prodejní ploše; prodej textilu, potravin i domácích potřeb Pracovní doba: 2 směny (prodejní doba od 9:00 do 18:00 hod. pondělí - neděle) Požadujeme: základní uživatelskou znalost práce na PC Nabízíme: zaměstnanecké slevy na zboží, více info...
Před 17 dny