Výsledky vyhledávání: 4 pracovních nabídek

Jsme zemědělská společnost. Vedle provozování klasické zemědělské činnosti máme obchodní oddělení, které se zabývá obchodem s přípravky na ochranu rostlin. Do tohoto týmu hledáme nového kolegu. Vzhledem k potřebě fyzické manipulace s těžkými přípravky, je tato pozice vhodná...
Doporučené
Na dobu neurčitou

AGRO Chomutice a.s.

Nevratice, Královéhradecký kraj
Před 2 dny

35000 - 40000 Kč

Náplň práce: Komunikace s klíčovými zákazníky a znalosti logistiky. Komunikace s odběrateli, řidiči, skladníky, plánovačem výroby. Plánování jízd a řešení problémů. Vytváření, realizace a kontrola DL včetně příkazů k expedici. Zapisování objednávek, příjemek a odpisů do...
Doporučené
Práce na dohodu
Plný úvazek

VÝPRACHTICKÝ s.r.o.

Humburky, Královéhradecký kraj
Před 10 dny

60000 Kč

Náplň práce: strategický nákup dle požadavků a potřeb business unit, služební cesty po světě V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 9:00 - 15:00) Nabízíme: Podnikové stravování Dovolená navíc prémie, benefitní systém Cafeterie Požadujeme: Práce...
Doporučené
Plný úvazek
Od pondělí do pátku

Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.

Nový Bydžov, Královéhradecký kraj
2 dvěma měsíci
Náplň práce: strategický nákup dle požadavků a potřeb business unit, služební cesty po světě V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 9:00 - 15:00)
Doporučené