Práce Kurýr Jihlava

1-9 z 9 Výsledku

Česká pošta, s.p.  -  Jihlava
Popis pozice: * hledáme brigádníky na výpomoc v období letních prázdnin * příprava balíkových zásilek a jejich doručování do firem a domácností * uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách * vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště * řízení...
Před 17 dny
Česká pošta reflektuje současný poštovní trh, který se díky rychle se rozvíjejícím technologiím neustále mění, a přizpůsobuje tomuto trhu zaměření svých podnikatelských aktivit, které přinášejí nové výzvy v oblastech produktového marketingu, IT technologií, logistiky, ...
Před 2 dny
Jihlava
ŘP sk. B, aktivní řidič. Trestní bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita. Prac. doba po-pá od 6, 00 hod. Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 15.05.2017, mzda: 20000-25000
Před 13 dny
Miroslav Zimola  -  Jihlava
Skupiny B dodávka na rozvoz zboží po kraji Vysočina na brigádu,občasnou výpomoc,nebo po dohodě práce vhodná i pro aktivní důchodce max. 25 zastávek za den, praxe výhodou
Před 9 dny
Josef Bartoň  -  Jihlava
Přijmu zaměstnance na rozvoz balíků u firmy Geis. Požaduji čistý TR, praxi v řízení. Nabízím mzdu po zapracování od 17 000,- Kč dle výkonu, volné víkendy a svátky.
Před 3 dny
DUO TRANS CZ  -  Havlíčkův Brod
Hledáme nové zaměstnance .Čistý trestní rejstřík, časová volnost, komunikační typ výhodou. Nástup možný ihned . Mzda 20-33 tis čistého po zapracování. Příspěvek na dopravu a další benefity. Po domluvě možno služební auto i domů. Nástup možný ihned. Pracoviště Jihlava
Před 15 dny
Tomáš Bartoň  -  Jihlava
Hledám zaměstnance pro rozvoz zásilek u firmy Geis. Požaduji praxi v řízení, spolehlivost, čistý TR. Mzda po zapracování od 17 000,- Kč dle výkonu. Zájemci z Jihlavy a okolí
Před 2 dny
Michal Berka  -  Jihlava 20000 - 22000 Kč
Rozvoz zboží na trase Havl. Brod, Chotěboř. Začátek a konec trasy v Jihlavě, Pávovská ul. Požaduji ŘP sk. B, výhodou aktivní řidič, komunikativnost, trestní bezúhonnost.
Před 12 dny
Hudas transport s.r.o.  -  Jihlava 20000 - 25000 Kč/hod
ŘP sk. B, aktivní řidič. Trestní bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita. Prac. doba po - pá od 6,00 hod. Požadujeme: požadované zkušenosti a praxe: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič, Jiné...
Před 13 dny

Jsme si ukázali pracovní nabídku z tohoto města, protože toto město se nachází ve vzdálenosti do 24 kilometry od Vámi zvoleného města.