Práce Hotel Jablonné v Podještědí, Liberecký kraj

1-4 z 4 Výsledky

PHG s.r.o.  -  Janův Důl, Liberecký kraj

Do našeho rozrůstajícího se kolektivu hledáme flexibilního, sympatického kolegu/kolegyni, kterého naplňuje práce s lidmi a domluví se německy nebo anglicky se schopností pracovat v týmu. Očekáváme skvělé komunikační schopnosti slovem i písmem, kultivované vystupování...
před měsícem

MALEVIL, s.r.o.  -  Heřmanice v Podještědí, Liberecký kraj

19000 Kč
Požadujeme: - pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka - řidičský průkaz skupiny B - dobré komunikační schopnosti i v zátěžových situacích - smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost - příjemné vystupování - znalost práce na PC (znalost programu...
2 dvěma měsíci

HR Jítrava s.r.o.  -  Rynoltice, Liberecký kraj

22000 - 26000 Kč
Náplň práce: komunikace s hosty, hotelová administrace. Požadujeme: AJ, NJ - stačí slovem. Nabízíme: stravování, možnost ubytování. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky. Další kontaktní osobou je případně Dominika Šmídková, tel. 485 172 105, e-mail: ****@*****.***

MALEVIL, s.r.o.  -  Jablonné v Podještědí, Liberecký kraj

15500 Kč
Náplní práce je úklid hotelových a společných prostor. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: ubytování, zaměstnanecké obědy, příjemný kolektiv. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Jsme si ukázali pracovní nabídku z tohoto města, protože toto město se nachází ve vzdálenosti do 24 kilometry od Vámi zvoleného města.