Filtry

Zveřejněno

Mzda

Pracovní vztah

Freelance inzeráty:

Zobrazit

Práce Hosteska Jihočeský kraj

1-3 z 3 Výsledku

PROMOTERI.EU s.r.o.  -  České Budějovice
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Hledáme aktivního, sympatického a empatického PROMOTÉRA/HOSTESKU (profíka z oblasti elektroniky) pro prodejnu Electroworld v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. NÁPLNÍ PRÁCE je prezentace a podpora prodeje...
Před 27 dny
Českomoravská aukční společnost s.r.o.  -  České Budějovice
- pro nový zdravotní projekt přijmeme 8 nových členů do našeho týmu Požadujeme: -18+ -nástup ihned -příjemné vystupování -zdravé sebevědomí Nabízíme: -kreativní pracovní činnost -práce v kolektivu -fixní plat 15.000,- + nadstandartní prémie Náplň práce: -vyplňování anketních...
Před 14 dny
Náplň práce: Vyplňování anketních dotazníků, poradenská činnost v oblasti zdravotního pojištění a čerpání benefitů, tvorba databází. Nabízíme: Fixní plat 15.000,-Kč + provize, nadstandardní příjem i bez praxe, služební vůz, zaškolení na náklady společnosti. Požadujeme: ...
Před 13 hodinami

Freelance - Práce bez stálého pracovního úvazku, dočasné, vzdálené zaměstnání

Zobrazovat nabídky freelance