Filtry

Zveřejněno

Mzda

Pracovní vztah

Freelance inzeráty:

Zobrazit

Práce Číšník Nové Město, Praha

1-3 z 3 Výsledku

DYFO spol.s r.o.  -  Nové Město, Praha
Hledáme do malé restaurace v centru Prahy 1-Nové Město -BRIGADNÍKA/CI/ servírku/ka/,nutnost znalost alespoň AJ, alespoň trochu praxe v oboru,prac doba 17.00- 23,30 pouze st,čt,pá,so, po dohodě i jinak
Před 17 dny
CZECH INN HOTELS s.r.o.  -  Nové Město, Praha
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - obsluha hostů na snídaních - komunikace s hosty - debarasování stolů - doplňování surovin a inventáře Zaměstnanecké výhody, benefity VHODNÉ PRO STUDENTY - Možnost práce pouze o víkendech...
před měsícem
Zátiší Catering Group a.s.  -  Nové Město, Praha
Náplň práce: Hledáme šikovné kolegy do špičkové fine dining restaurace. Nástup je možný ihned. Požadujeme: gastronomické vzdělání a motivaci pro tuto oblast. Hledáme spolehlivého a inteligentního kolegu, který chce růst a rozvíjet se. Ideální kandidát mluví anglicky...
Před 17 dny

Freelance - Práce bez stálého pracovního úvazku, dočasné, vzdálené zaměstnání

Zobrazovat nabídky freelance