Výsledky vyhledávání:

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

ROVY design s.r.o.
Pracoviště: Prokopa Holého č.p. 209/25, Olomouc.Hledáme mistra výroby, který bude mít zkušenosti s výrobou a montážemi ocelových schodišť a zábradlí + skleněnými konstrukcemi (zábradlí, příčky, dveře apod.)Po zapracování nabízíme 13 plat + odměny.Vyrábíme skleněné konstrukce...
Chválkovice, Olomoucký kraj
Před 11 dnem

Odborní asistenti v administrativě

NIER FINE WINES s.r.o.
Pracoviště: Chválkovická č.p. 597/11, Olomouc. Nástup možný ihned. práce na PC, flexibilita, příjemné vystupování a komunikativnost.Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Před 17 dny

Produktmanager

SEAL - Navijáky s.r.o.
Nabídka pracovní pozice - Produktmanager Koho hledáme Hledáme dynamického a podnikavého člověka. Zkušenost z obchodu je bezesporu výhodou, avšak rádi poskytneme pracovní příležitost i šikovnému studentovi či absolventovi nejlépe školy technického zaměření. Pokud cítíte...
2 dvěma měsíci

Obsluha výrobní linky - výrobní dělník - Chválkovice ( Olomouc )

Presbeton
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky na betonové výrobky základní údržba a úklid Požadavky: praxe ve výrobní společnosti výhodou vyučení v technickém oboru, manuální zručnost průkaz jeřábníka, vazače nebo řidiče motorového VZV výhodou Nástup: dle dohody V případě...