Práce Svářeč Lukov, Zlínský kraj

146 nabídek práce

Výsledky vyhledávání:

Strojní zámečník - svářeč

JOBSYSTEM s.r.o.
Požadujeme •vzdělání SOU/SŠ strojírenského směru •praxe v oboru •kvalifikace svařování CO2 •znalost a orientace ve výkresové dokumentaci •manuální zručnost, pečlivost, smysl pro pořádek •fyzickou zdatnost, chuť pracovat •oprávnění pro řízení VZV výhodou...
Lukov, Zlínský kraj
Před 2 dny

Zámečníci - svářeči

20000 - 30000 Kč

SALVO, spol. s r.o.
Požadavky: svářečský průkaz, vyučen nebo zaučen v oboru strojírenském /možnost i pro absolventy/Výhody: příspěvek na obědy, možnost ubytováníOsobní návštěva v době 7-15 hod.
Zlín
2 dvěma měsíci

Svářeči - zámečníci

24000 - 26000 Kč

Marek Dobeš
Výhody: životní, penzijní příspěvek.Požadavky: fyzicky náročná práce.
Zlín

Svářeči CO2

20000 - 35000 Kč

MONZA CZ, s.r.o.
SVÁŘEČSKÉ PRÁCE - VÝROBA OCELOVÝCH ODPADOVÝCH KONTEJNERŮ. ORIENTACE VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI VÍTÁNA.
Slušovice, Zlínský kraj

Svářeči

30000 - 35000 Kč

BALTIMORE, s.r.o.
Svařování v ochranné atmosféře
Otrokovice

Svářeči CO2

17000 - 25000 Kč

AREA CONSTRUCTION s.r.o.
Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR.
Zlín

Svářeč - zámečník

18000 - 23000 Kč

MOMENT, spol. s r.o.
Svařování ocelových konstrukcí MIGNejedná se o stavební zámečnictvíVýhody: příspěvky na penzijní připojištění, stravování, dovolenou, ubytování
Zlín

Svářeči

25000 - 28000 Kč

Stöcklin, spol. s. r. o.
Strojírenská výrobní firma se stabilním zázemím hledá svářeče i pro robotické svařování:- státní zkoušky podle ČSN EN ISO 135 9606-1- nerezová kvalifikace výhodou- kvalifikace dle ČSN EN ISO 147 32 výhodou- praxe v oboru nutná- znalost řídícího systému IRC5 s Robot...
Zlín

Svářeči

21360 - 25000 Kč

První stavební Přerov s.r.o.
Svařování a jiné tváření kovů-svářečský průkaz
Napajedla, Zlínský kraj

Svářeč

13350 Kč

AEDSTAV, družstvo
Náplň práce: zvedání těžkých břemen, prašné prostředí, dvousměnný provoz, platný svářečský průkaz. Kontaktujte email nebo telefonicky pondělí-pátek 10:00-16:00. pracoviště: Všemina 234, 763 15 Slušovice
Všemina, Zlínský kraj

Svářeči

13350 - 15000 Kč

Michal Kozerenko
Náplň práce: svařování elektrodou, CO2

Svářeči

13350 Kč

Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, svářování kovových konstrukcí, svářečský průkaz, praxe min. 3 roky, ŘP skup. B pracoviště: Všemina 234, 763 15 Slušovice
  1. Práce
  2. Lukov, Zlínský kraj
  3. Svářeč
  4. Svářeč Lukov, Zlínský kraj