POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + POKOJSKÁ

15000 - 20000 Kč

PRDEK.CZ s.r.o.

vzdělání: základní, nižší střední odborné, vyuč.,Hledáme pomocnou sílu do kuchyně,výdej jídel /pokojskou do našeho kolektivu na Horskou chatu na Perličku - Prdek. Nástup možný ihned. strava, ubytováníkontakt: telefonicky, e-mailem, osobně

Praha-východ

Před 7 dny

Pomocná síla na úklid a do kuchyně

100 Kč/hod

Petr Landa

POMOCNÁ SÍLA - do horské chaty, pomoc v kuchyni, úklid.Požadujeme: pečlivost, bezúhonnost, zodpovědnost.Nabízíme stravu. Tel. kontakt. možný Po - Pá od 8.00 - 15.00 hodin.

Příbram

Před 10 dny

Pokojská-Pomocná síla v kuchyni

14600 Kč

Václav Karlík

Kontaktní osoba:pan Karlík Václav, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.***Zaměstnavatel poskytuje stravu a ubytování. Možnost i na zkrácený úvazek, případně brigáda na DPP. Vhodné jako přivýdělek pro ženy na mateřské dovolené.Mzda od 12200,-Kč měsíčně, k základní...

Beroun

před měsícem

Pomocná síla na úklid a mytí nádobí - jídelna Spolana Neratovice

90 - 110 Kč/hod

Nabídka: Požadavky: Firma Office Food přijme do svého týmu v závodní jídelně Spolana Neratovice pomocnou sílu.Pracovní doba pondělí až pátek 6:30 - 15:00Požadujeme zodpovědnou, pracovitou, fyzicky zdatnou slečnu nebo paní, která se nebojí práce, bezúhonnostMzda 90...

Neratovice

Před 9 dny

Pomocná síla v kuchyni

18000 Kč

Holding Com s.r.o.

Kontakt telefonicky. - pomocné práce v kuchyni- mytí nádobí, pomocné práce při přípravě jídel.

Příbram

Před 8 dny

Pomocná síla do kuchyně, pomocná kuchařka

18000 - 21000 Kč

Domov seniorů Vidim, poskytovatel sociálních služeb

- krátký/ dlouhý týdenPožadujeme: spolehlivost,důslednost, pracovní flexibilitu, poctivost,- nutná vlastní dopravaNabízíme: stravování, prémieKontakt: telefonicky 7:30-17:00 - (***) ***-****, životopisy zasílejte e-mailem

Před 29 dny

Krupiér/ka

23000 - 40000 Kč

APEX gaming EUROPE a.s.

Požadavky:Flexibilita, schopnost učit se novým věcemNabízíme:Svoz do zaměstnáníMožnost plánování dovolené, jízdní výhody, personální strava, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, firemní oděv, ubytování zdarma, firemní večírky s tombolou.

Benešov

Před 27 dny

uklízečka, pomocná síla do kuchyně - Ostatní

Nová

15000 Kč

Senior PÉČE s.r.o.

Informace hledáme uklízečku, pomocnou sílu do kuchyněCo od vás očekávámespolehlivost, pracovitost,Co vám nabízímepráci v malém kolektivu, krátký dlouhý týden pracovní doba 7-19hodin

Poděbrady, Středočeský kraj

Před 1 dnem

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - mytí nádobí

14600 Kč

Lázně Poděbrady, a.s.

Náplň práce: mytí nádobí a jeho úklid;Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

2 dvěma měsíci

Pomocná síla do kuchyně ( zaučený/á kuchař/ka )

21000 Kč

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Pozice:pomocná síla do kuchyně ( zaučený/á kuchař/ka )Směny jsou plánovány měsíc dopředu dle akcí na hotelu, nepravidelná pracovní doba, příplatky za soboty a neděle, svátky. Pracovní poměr je nejprve na rok a pak teprve sjednán na dobu neurčitou.Zaměstnanecké výhody...

Před 18 dny

Pomocná síla do kuchyně

20000 - 30000 Kč

Michal Pecha

Pracoviště MiličínPrvní kontakt osobně nebo telefonicky 8 -20 h.

Miličín, Středočeský kraj